Mario Casas Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mario Casas Serbia


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kniga u koju ste se razočarali

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Sanja94

Sanja94


Broj poruka : 318
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 30

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyPon Maj 02, 2011 1:37 am

Koja knjiga vas je razočarala?

Nema takve za mene! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pavle

Pavle


Broj poruka : 531
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Madrid ^^

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyPon Maj 02, 2011 3:45 am

Pa ne znam.. Mozda ,,Indigo'' koju sam citao ranije jer me je smorila zesce.
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana aky

Adrijana aky


Broj poruka : 40
Datum upisa : 05.07.2011
Godina : 27

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyNed Jul 10, 2011 9:17 am

Razocarale su me gotovo sve skolske lektire -.-' Obozavam da citam ali su one krajnje dosadne...problem je sto moram da ih citam jer nastavnica stalno visi na netu i nmg nista odavde da prepisem jer ona prati mnogo foruma i ostalog i samo napise:"Prepisano sa neta" :O
Nazad na vrh Ići dole
Pavle

Pavle


Broj poruka : 531
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Madrid ^^

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyPon Jul 11, 2011 8:23 am

Daa.. Ni ja ne volim lektire jer si primoran nesto da citas.. Inace obozavam da citam.. Ali covek cita iz ljubavi ne iz moranja.. To je problem lektira koje uglavnom i nisu toliko lose koliko su OBAVEZNE.. -.- -.-
Nazad na vrh Ići dole
Adrijana aky

Adrijana aky


Broj poruka : 40
Datum upisa : 05.07.2011
Godina : 27

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyPon Jul 11, 2011 11:48 am

Meni su skolske lektire ocajne :O ....sad se zavrsila osmi razred i citam knjige bukvalno za male bebe...ne shvatam ko pravi taj plan za lektire....sve su dosadne....nzm kako ce biti u devetom,ali i bolje sto manje znm... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pavle

Pavle


Broj poruka : 531
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Madrid ^^

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptySub Jul 23, 2011 7:23 am

Hehe mi nemamo deveti razred ali znam da ni knjige za srednju skolu nisu mnogo zanimljive.. xD
Nazad na vrh Ići dole
Maci

Maci


Broj poruka : 59
Datum upisa : 05.10.2011
Godina : 30

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyNed Okt 09, 2011 12:37 pm

Nijedna posebno dosad...

Pavle ::
Hehe mi nemamo deveti razred ali znam da ni knjige za srednju skolu nisu mnogo zanimljive.. xD

Hahahah Very Happy Ma nisu uopste zanimljive.. xD
Nazad na vrh Ići dole
Pavle

Pavle


Broj poruka : 531
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Madrid ^^

Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali EmptyNed Okt 09, 2011 10:24 pm

Maci ::
Nijedna posebno dosad...

Pavle ::
Hehe mi nemamo deveti razred ali znam da ni knjige za srednju skolu nisu mnogo zanimljive.. xD

Hahahah Very Happy Ma nisu uopste zanimljive.. xD

Pa to.. Al 'Ana Karenjina','Antigona' i 'Dekameron' su meni strava Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kniga u koju ste se razočarali Empty
PočaljiNaslov: Re: Kniga u koju ste se razočarali   Kniga u koju ste se razočarali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kniga u koju ste se razočarali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Emisija koju pratite

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mario Casas Serbia :: OFF topic :: Umetnost :: Književnost-
Skoči na: