Mario Casas Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mario Casas Serbia


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Los Serrano-Seranovi

Ići dole 
+2
Aleksa
Pavle
6 posters
AutorPoruka
Pavle

Pavle


Broj poruka : 531
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Madrid ^^

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptyNed Maj 01, 2011 12:24 pm

Los Serrano-Seranovi 936full-los-serrano-poster


Porodica Serrano je spanska serija koja prati dogadjaje porodice Serrano. Snimana je od 2003.-2008. godine. U svakoj zemlji u kojoj se prikazivala je postigla veliki uspeh a u Spaniji je proglasena za najgledaniju seriju ikada. Glavne uloge u ovoj seriji tumače Antonio Resines, Hesus Bonilja,Antonio Molero i Belen Rueda (koja je napustila seriju 2007. godine).


PRICA

Seranovi su velika porodica. Dijego ima 41 godinu i udovac je a Lusija ima 38 godina i razvedena je. Oni su se voleli kao mladi, i sada kada su se slucajno ponovo sreli posle toliko godina,stara ljubav je ozivela.
Dijego dovodi u brak 3 sina(Markos,Gille,Kuro),a Lusija 2 kceri (Eva i Tete). Svi se useljavaju u novu kucu i zapocinju svoj novi,zajednicki zivot.
Ali prvo vreme njihovog zajednickog zivota nije nimalo lako jer su ziveli u razlicitim uslovima...
Dijego sa svojim bratom Santijagom drzi mali bar u kojem se skupljaju porodica i prijatelji. Lusija je nastavnica u gimnaziji koju pohadjaju Dijegovi sinovi i Lusijine kcerke. Fiti je Dijegov i Santijev najbolji prijatelj koji ih cesto uvede u neprijatne situacije. Njegova zena Kandela je direktorka skole u kojoj radi Lusija.
Tema serije su razliciti nacini odgoja dece koji cesto dovedu do komicnih situacija i koji cine ovu seruju veoma zanimljivom i originalnom!!
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 167
Datum upisa : 25.04.2011

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptyUto Maj 10, 2011 1:34 am

Obozavam ovu serijuu... Bila mi je omiljena do pocetka Pakovog Svetaa... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pavle

Pavle


Broj poruka : 531
Datum upisa : 25.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Madrid ^^

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptyČet Maj 26, 2011 7:59 am

Da,i moja isto.. Prva spanska serija koju sam odgledao,koja je dobrim delom zasluzna za moje interesovanje za Spanijom i glumom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gorana96

gorana96


Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 28

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptyPon Jul 18, 2011 12:38 pm

Jedna od omiljenih<333
Nazad na vrh Ići dole
jelena




Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.10.2011
Godina : 29
Lokacija : brus

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptyPet Okt 21, 2011 1:42 am

i moja je bila dokle nisam pocele da gledam Pakov svet,to je najbolja serija!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nate Archibald

Nate Archibald


Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.10.2011
Godina : 33
Lokacija : Upper East Side

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptySub Okt 22, 2011 10:59 am

Obozavam....uvek volim da gledam...nikad mi nije dosadna..sad nikako ne stizem da gledam, nazalost
Nazad na vrh Ići dole
Jelena♥

Jelena♥


Broj poruka : 134
Datum upisa : 31.07.2011

Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi EmptyPon Jan 09, 2012 2:35 am

Obožavam ovuu seriju, mogla bi po ceo dan da je gledam i nikad mi ne bi dosadila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Los Serrano-Seranovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Los Serrano-Seranovi   Los Serrano-Seranovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Los Serrano-Seranovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Mario Casas Serbia :: OFF topic :: Zabava :: Serije-
Skoči na: